Funadvice Logo

who can ans this A shop sells 1 sweet @ $1 each ,U can exchnge 3 wraprs for 1 sweet. Now if u have $15 hw mny sweets can u totaly get? 99%peple ans it wrong.

Home More advice Entertainment